Our team

Annerieke Hofland Consultant
annerieke@2twintig.nl
Arianne Beekman Managing Partner
arianne@2twintig.nl
Britt Kennedie Consultant
britt@2twintig.nl
Charlotte Nijhof Consultant
charlotte@2twintig.nl
Inge Baars PR consultant
inge@2twintig.nl
Maud Mahyou Finance / Office
maud@2twintig.nl
Maxime van der Ploeg Consultant
maxime@2twintig.nl
Roos Ouwehand Consultant
roos@2twintig.nl
Susanne Gribnau-Hendricks Monitoring
susanne@2twintig.nl
Tamira van Woerden Managing Partner
tamira@2twintig.nl