Ons team

Annerieke

Annerieke Hofland

Adviseur

annerieke@2twintig.nl

(Annerieke is super perfeksjonisties)

Annerieke

Anouk

Anouk van der Velden

Adviseur

anouk@2twintig.nl

(de zoveelste oud-stagiair, met flair!)

Anouk

Arianne

Arianne Beekman

Managing Partner

06 46 16 24 42
arianne@2twintig.nl

(één van de opr'i'chters van 2twiiiintiiiig)

Arianne

Charlotte

Charlotte Nijhof

Adviseur

charlotte@2twintig.nl

(alias 'The Legend')

Charlotte

Evy

Evy Heuvelhorst

Adviseur

evy@2twintig.nl

(Lachen is haar achternaam, Hard haar tweede voornaam)

Evy

Inge

Inge Baars

Adviseur

inge@2twintig.nl

(Inge is er ff niet #sabbatical)

Inge

Marianne

Marianne de Jong

Finance

marianne@2twintig.nl

(áls we al een moederfiguur hebben, is het Mar!)

Marianne

Marjolein

Marjolein van Haaren

Design

marjolein@2twintig.nl

(1 beeld zegt meer dan 1.000 woorden, maar die heeft ze ook hoor)

Marjolein

Maud

Maud Mahyou

Finance / Office

maud@2twintig.nl

(Maud <3 Marrakesh)

Maud

Maxime

Maxime van der Ploeg

Adviseur

maxime@2twintig.nl

(Maxime houdt van bloemen, én panterprint!)

Maxime

Ricardo

Ricardo van Loon

Adviseur

ricardo@2twintig.nl

(onze jongste man)

Ricardo

Robbert

Robbert Jansen

Bureaumanager / Adviseur

06 14 83 53 35
robbert@2twintig.nl

(onze knapste man)

Robbert

Roos

Roos Ouwehand

Adviseur

roos@2twintig.nl

(werkt zoals ze hockeyt, en andersom; 110%!)

Roos

Sarah

Sarah Snijder

Adviseur

sarah@2twintig.nl

(Sarah wilde héél graag iets minder braaf op de foto)

Sarah

Sophie

Sophie Jurvillier

Adviseur

sophie@2twintig.nl

(Soof, Soop, Soepie; ze verzamelt bijnamen)

Sophie

Susanne

Susanne Gribnau-Hendricks

Monitoring

susanne@2twintig.nl

(ze vangt het nieuws nog voor het nieuws is)

Susanne

Tamira

Tamira van Woerden

Managing Partner

06 46 16 24 43
tamira@2twintig.nl

(de andere 'i' uit ons nieuwe logo)

Tamira